O nás

Domov dôchodcov Malý Dunaj, o. z.  ponúka od r. 2010 kvalitné služby všetkým, ktorí chcú tráviť svoj dôchodkový vek v pokojných a bezpečných podmienkach, v príjemnej domácej atmosfére. Naše zariadenie sa nachádza v meste Kolárovo, v  blízkom prostredí  rieky (Váh-Dunaj).

Zariadenie poskytuje ubytovanie v  jednolôžkových a dvojlôžkových obývacích izbách s kompletným sociálnym zariadením, samostatnou kuchyňou a kúpeľňou. Izby sú tiež vybavené signalizáciou pre sestry, protipožiarnym zariadením a káblovou televíziou.

Súčasťou našich služieb je pravidelné čistenie obytných a spoločných priestorov, prevádzka a údržba mechanického vybavenia.

Nábytok a technické vybavenie našich izieb spĺňa najvyššie nároky a očakávania. Svetlé pastelové farby izieb a chodieb vyžarujú pokoj a pomáhajú vytvoriť pocit komfortu.

Našich klientov čakajú služby na vysokej odbornej úrovni, ako aj odborný personál, ktorí  s odhodlaním a láskyplným zaobchádzaním  poskytuje náležitú zdravotnú starostlivosť všetkým našim klientom.

V zariadení prevádzkujeme vlastnú kuchyňu, ktorá zabezpečuje stravu našim klientom. Chutná a rozmanitá strava je v súlade so zásadami zdravej výživy a verne odráža tradičnú maďarskú chuť miestnej  gastronómie.

 

Kis-Duna nyugdíjasotthon